Flohmarkt

Zahl der Lose: 601

Egy doboznyi kulcstartó, kulcs, sörnyitó
11736.

Rufpreis:
1 000 HUF
Antik kovácsoltvas ajtózár, kulccsal, darabokban XIX: sz. eleje. 12 cm
11737.

Rufpreis:
5 000 HUF
Varró doboz, fa, réz berakással, lengyel város Białystok címerével díszítve. Vegyesen fellelhető a dobozban varrótű, gombostű, gombok, gyűszű, varró olló stb. Apró kopásokkal, mérete: 27x16x14,5 cm
11738.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,27
22,06
Cérnák cca. 94db, géphímző mercerezett pamut cca 13db
11739.

Rufpreis:
3 000 HUF
Vegyes gombok cca 500 db
11740.

Vegyes gombok cca 500 db

Rufpreis:
2 000 HUF
Nagy méretű antik kovácsoltvas kapuzár XVIII. sz. 23 cm
11741.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Vajdahunyad vára, réz relief 17x24cm, fa lapra rögzítve 32,5x39,5cm, kopott, sérült.
11742.

Rufpreis:
1 000 HUF
Scarlett SC-067 hajvasaló, működő, újszerű állapotban, eredeti dobozában
11743.

Rufpreis:
1 000 HUF
3 db vallási témájú falikép: templomokat ábrázoló réz plakettek, festett fa szentkép, kopásnyomokkal
11744.

Rufpreis:
1 800 HUF
Sasos műanyag dísz, kihúzható karddal / levélbontó késsel 27 cm
11745.

Rufpreis:
1 000 HUF
Díszkard fém markolattal. XX. sz. 70 cm
11746.

Rufpreis:
2 000 HUF
11
Kovácsoltvas falikar 21x15 cm + 4 db kovácsoltvas akasztó
11747.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF