13529. 405. Gelaufene Fernauktion Drucksachen
2 200 HUF
0 HUF
cca 1910-1920 Budapest, 12 db rézmetszet a város fő nevezetességeiről, aranyozott, zsinórfűzött albumban, kissé kopott, foltos, 15x12 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : ra