1901 Magyar Lányok. Képes hetilap fiatal leányok számára. Szerk.: Tutsek Anna. 1900. 2. kötet. Budapest, Singer és Wolfner. Szecessziós festett, kopott és kissé sérült vászonkötésben, címlapon apró foltokkal, két lap majdnem kijár.