8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
1894 Magyarország c. napilap április számai egybekötve. Több cikk Kossuth Lajos haláláról, temetéséről, családjáról, stb. Sok korabeli reklámmal. Félvászon kötésben, sérült gerinccel és borítóval, laza kötéssel, helyenként kisebb lapszéli szakadásokkal, egyik lap erősen hiányos (nem Kossuth releváns tartalommal).