10804.
405. Gelaufene Fernauktion
Stich
1 000 HUF
cca. 1850 ,,Der Altstadtmarkt mit der Martinikirche zu Braunschweig" Braunschweig történelmi látképe a Márton-templommal. Carl Ludwig Frommel, Friedrich Barthel után. Acélmetszet, papír. Üvegezett fa keretben. A margó kissé foltos, keret kopott. / Steel engraving, framed, 14,8 x 22,5 cm