10826.
405. Gelaufene Fernauktion
Stich
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Nicolas Louis de Lespinasse (1734-1808), Niquet metszése: Jekatyerinburg látképe (vue del ville de Catherinebourg), 1783 körül. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. "Histoire physique, morale, civile et politique de la Russie Ancienne" c. atlaszból. Üvegezett fa keretben, 21×32 cm. Lap kissé foltos. / Panoramic view of Yekaterinburg, Russia, 1783. Engraving, a bit spotty. Framed.