10631.
405. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
cca 1920 Azonosítatlan jelzéssel: Úr és dáma, akvarell-tus, papír, üvegezett fa keretben, paszpartuban, 24x16 cm, keretben: 39x31 cm