Radics E. S. Jelzéssel: Duna. Akvarell, papír. Kopott üvegezett fakere... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/405/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~2/Radics-E-S-Jelzessel-Duna-Akvarell-papir-Kopott-uvegezett-fakeretben-33x34cm~II2502589
2502589
10622
405
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Radics E. S. Jelzéssel: Duna. Akvarell, papír. Kopott üvegezett fakeretben. 33x34cm
: nagy_andras