10693.
405. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XX. sz. második felében működött magyar festő alkotása: Tokaji részlet. Vegyes technika, papír. Üvegezett, kissé kopott fa keretben, 33x46 cm