10641.
405. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Őszi falu. Akvarell, papír, ceruza. Jelzett. paszpartuban, kopott 30,5x22 cm