10395.
405. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Esztergom a szigetről. Olaj, papír, kartonra kasírozva, üvegezett fa keretben, 31x40 cm