10680.
405. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Medgyessy jelzéssel, 2 db mű: Álló aktok. Tus, papír. Jelzett. Lap széle sérült. 29,5x20,5 cm