10383.
405. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
38 000 HUF
102,70 EUR, 111,76 USD
Konfár Gyula (1933-2008): Házak. Olaj, vászon, jelzés nélkül, SÉRÜLT. Kissé kopott fa keretben. 60x80 cm