10652.
405. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Jelzés nélkül: Balatonszárszó. Színes ceruza, papír. Dekoratív, kissé sérült régi üvegezett keretben. Lap széle kissé sérült. 15x20 cm