10480.
405. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Boldizsár jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. Dekoratív fa keretben. 20,5x14,5 cm