10728.
405. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Azonosítatlan jelzéssel: Gyimesi házak. Linómetszet, papír. Jelzett, számozott (4/50), üvegezett keretben, 19,5x13,5 cm