Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 385

Olvashatatlan jelzéssel (Bácskay Imre?): Arab városrészlet. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült keretben, 50×40 cm
10387.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. második felében működött magyar festő alkotása: Alak vázával. Olaj, karton. Üvegezett fa keretben. 70x100 cm
10388.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Egri József jelzéssel: Balaton olaj, farost 96x93cm
10389.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Püspöky M jelzéssel: Udvar. Olaj, vászon, sérült. Kissé sérült fa keretben, 60×80 cm
10390.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Gott jelzéssel: Vízparti tükröződés. Olaj, farost, dekoratív fa keretben, 42x44 cm
10391.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Gott jelzéssel: Vízparti fák. Olaj, farost, dekoratív fa keretben, 30x40 cm
10392.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Gott jelzéssel: Erdőszéle. Olaj, farost, dekoratív fa keretben, 40x30 cm
10393.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Gott jelzéssel: Vízparti erdő. Olaj, farost, dekoratív fa keretben, 40x30 cm
10394.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Olvashatatlan jelzéssel: Esztergom a szigetről. Olaj, papír, kartonra kasírozva, üvegezett fa keretben, 31x40 cm
10395.

Rufpreis:
6 000 HUF
10396.

Rufpreis:
5 000 HUF
Jelzés nélkül: Táj. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 35x46 cm
10397.

Rufpreis:
5 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Pipázó. Olaj, vászon, sérült. Jelzett. Szép keretben. 30x25 cm
10398.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF