Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 375

10048.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
Dobozy Jenő (?-?), működött a XX. sz. első felében: Naplemente. Olaj, vászon, jelzett. Kissé sérült. Dekoratív fa keretben, 52×64 cm
10049.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Fábián Irén, Csipes Antalné (1946-): Gesztusok (cím nélkül). Olaj, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 53x74,5 cm
10050.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Burghardt József (1880-?): XII. Pius pápa. Olaj, vászon. Jelzett. 47x38 cm.
10051.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Lengyel Zsolt (1936- ): Jézus arcképe. Olaj, faros. Jelezve hátoldalon. Dekoratív keretben. 60x50cm
10052.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Bíró József (1887-1975): Csendélet. Olaj, vászon. 113x77cm. (SÉRÜLT, SZAKADT) Dekoratív, sérült, keretben.
10053.

Gelöscht
Solti Ircsik István (?-?): Lánykérés. Olaj, vászon. Jelzett. Sérült fakeretben. 90x70
10054.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Rösch Emil (?-?): Álom. Olaj, vászon. Jelzett, sérült fakeretben. 75x55cm
10055.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Markó Lajos (1882 - ): Női portré. Olaj, vászon, 28x25,5cm, sérült korabeli keretben. Jelzett.
10056.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,35
55,88
Vidor Pál (1892 - ?): Nő virággal. Olaj, vászon, sérült üvegezett keretben, 32x23cm.
10057.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Lakos Alfréd (1870 - 1961): Pipázó. Olaj, fa. 23x17cm, jelzett. Sérült fa keretben.
10058.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
Bruck Miksa (1863-1920): Enteriőr. Olaj, vászon. Jelezve balra lent (halványan). Vakkeret nélkül. 27x37 cm / oil on canvas, signed.
10059.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF