Bücher: Technik

Zahl der Lose: 27

Fialovits Béla: A MÁV gőzmozdonyainak történetei fejlődése I-II. Bp., 1941-1942. Különlenyomat a Technika számaiból. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17223.

Rufpreis:
4 000 HUF
cca 1947 Lexique Technique Ferroviare Eisenbahntechnisches Wörterbuch. Francais-Allemand - Allemand-Francais, Französisch-Deutsch - Deutsch-Französisch. [Paris,] én., S. N. C. F. Service Technique de la Direction Générale, 292+1+38 p. Francia és német nyelven. Kiadói félvászon-kötésben, néhány lapon ceruzás jegyzettel.;  cca 1947 Lexique Technique Ferroviare Railway Technival Vocabulary. Francais-Anglais - Anglais-Francais, French-English - English-French. [Paris,] én., S. N. C. F. Service Technique de la Direction Générale Centre de Documentation, 275+1+36 p. Francia és angol nyelven. Kiadói félvászon-kötésben, néhány lapon ceruzás jegyzettel.;
17224.

Rufpreis:
2 000 HUF
17225.

Rufpreis:
3 000 HUF
17226.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,27
22,06
17227.

Rufpreis:
3 000 HUF
Dr. Möller Károly: Építési zsebkönyv. I-II. kötet. Bp., 1943, Kir. Magy. Egyetemi Nyomda, 872 p. + 960 p. Fekete-fehér ábrákkal, táblázatokkal. Kiadói egészvászon-kötés, sérült borítóval.
17228.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
David, Ludwig: Vezérfonal amatőr fényképészek számára. Tankönyv kezdők és előhaladottak részére. Ford. és kiadja Kecskeméti Sándor. 1. kiadás. Temesvár, 1909, (Hunyadi ny.) VII, 251 l., 11 lev. 95 szövegközti képpel, ábrával. Kiadói, kissé sérült papírborítóval, kissé sérült fűzéssel
17229.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
17230.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Repülőgép, sárkány és rendszerismeretek I., III. Bp., 1980. KPM Kiadói papírkötésben. Kiadói forgalomban nem kapható tankönyvek
17231.

Rufpreis:
2 000 HUF
Repülőgépek rádióberendezései + Rádiónavigáció Bp., 1979-80. KPM Kiadói papírkötésben. Kiadói forgalomban nem kapható tankönyvek
17232.

Rufpreis:
1 800 HUF
A magyar repülés útja a felszabadulástól napjainkig. Bp., 1952, Magyar Repülő Szövetség, 201+1 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel.
17233.

Rufpreis:
1 000 HUF
11
17234.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF