15600.
405. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
6 000 HUF
10
Hámori Tibor: Puskás. Legenda és valóság. Puskás Ferenc (1927-2006) labdarúgó és Hámori Tibor által DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, sérült gerinc, belül a gerincnél kissé sérült, kissé kopottas állapotban.