Medveczky Frigyes: Társadalmi elméletek és eszmények Kritikai adalékok a társadalmi eszmék fejlődéstörténetéhez. Egyetlen kiadás. Bp. 1887. MTA. [8] IV, 410 [1] p. Kiadói, aranyozott, kissé sérült félbőr kötésben. Volt könyvtári példány