A magyar református egyház története. Szerk.: Bíró Sándor, Szilágyi István. Bp., 1949, Kossuth. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott, sérült borítóval.