15066.
405. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Paul Brunton: India titkai. (A search in secret India.) Ford.: Baktay Ervin. Bp.,[1943], Rózsavölgyi. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval.