15025.
405. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Budapest székesfőváros iskolai kirándulóvonatai 2.: Eger. Szerk.: Dr. Bodnár Gyula. Bp., 1938, Budapest székesfőváros házinyomdája, 16 p. + 3 térkép. Harmadik kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval.