Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 208

Eugenio Pucci: Az egész Róma. A Vatikán és a Sixtusi kápolna. Firenze, 1987., Bonechi. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15097.

Rufpreis:
800 HUF
Kilátó sorozat 8 kötete: Spanyolország, Görögország, Ausztria, Izrael, Kanda, Kenya, Kína, Thaiföld. Bp.,1995-1998,Biográf. Kiadói kartonált papírkötés, egy kivételével kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15098.

Rufpreis:
2 000 HUF
13
Tóth Pál-Czeglédi Zsolt: Magyarország gyöngyszemei. H.n., TKK. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15099.

Rufpreis:
2 000 HUF
15100.

Rufpreis:
1 000 HUF
Gerő László: A helyreállított budai vár. Bp.,1980, Műszaki. Rengeteg fekete-fehér fotóval illusztrálva.Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé karcos papírborítóval, de egyébként szép állapotban.
15101.

Rufpreis:
1 800 HUF
Ligeti Lajos: Az ismeretlen Belső-Ázsia. Bp., 1940, Athenaeum, 359+1 p. + 8 (fekete-fehér fotók) t. Oldalszámozáson belül egy egészoldalas térképpel. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval.
15102.

Rufpreis:
1 400 HUF
Mozart und Prag. Praha, 1957, Artia. Gazdag képanyaggal illusztrált. Cseh nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborítón egészen kis szakadással.
15103.

Rufpreis:
1 200 HUF
Varga Ádám, Boda Ferenc: Mözs község története. Szekszárd, 1973, Új Élet Termelőszövetkezet. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, a borítón és néhány képtáblán kézi színezéssel, helyenként kissé foltos lapokkal. Megjelent 2000 példányban.
15104.

Rufpreis:
1 600 HUF
A Föld és lakói. 1200 oldalon, 1350 mélynyomású fényképpel, 8 színes térképmelléklettel, 75 szövegközti térképpel. A Pesti Hírlap Könyvtára. Bp., 1938, Pesti Hírlap. Trianon előtti és Csonka-Magyarország térképpel. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói díszes, aranyozott egészvászon-kötésben, kiadói javított, kissé szakadt papír védőborítóban, összeségében jó állapotban.
15105.

Rufpreis:
1 800 HUF
Pest szabad királyi város címeres kiváltságlevele. 1703. Szerk. és az ismertetőt írta: Dr. Csáky Imre. Bp., 1999., HÍD Marketing és Térképészeti KFt. - Budapest Főváros Levéltára,48 p. Facsimle kiadás. Kiadói bársony-kötés.
15106.

Rufpreis:
1 200 HUF
Lugosi Lugo László: Szetnendre. Bán András, Máté György, Sánta Antal, Tóth Antal, Török Katalin szövegével. Lugosi Lugo László fotóival. Bp., 2002., Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15107.

Rufpreis:
1 000 HUF
15108.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF