Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 208

Antoni Judit: Polinézia gyögyszemei. A Marquesas-szigetek. Bp., 2004, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban.
15109.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1960-1970 10 db szocreál oklevél részben kitöltetlen
15110.

Rufpreis:
1 400 HUF
Ruud H. M. Kok, Kees Scherer: Een andere kijk op Holland. Baarn, 1997, Tirion, 159+1 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Hat nyelven (holland, angol, német, francia, spanyol, japán). Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15111.

Rufpreis:
2 000 HUF
Székely Kinga: Időutazás a cseppkövek birodalmában. Baradla-barlang. H.n., 2005, Aggteleki Nemzeti Park, 119+1 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
15112.

Rufpreis:
3 000 HUF
Dél-Szlovákia. Szerk.: Horváth Gyula. A Kárpát-medence régiói 2. Bp.-Pécs, 2004, MTA Regionális Kutatások Központja-Dialóg Campus, 523+2 p. Kiadói kartonált papírkötés.
15113.

Rufpreis:
2 000 HUF
Plicka, Karel: Prague in Photographs. Prague en Images. Prag, ein fotografisches Bilderbuch. H.n., é.n. (cca 1960-1970), Artia. Fotóalbum gazdag fekete-fehér képanyaggal, négy nyelven (angol, francia, német, cseh). Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
15114.

Rufpreis:
1 400 HUF
Budapest geokalauza. Budapest Geoguide. Szerk.: Gyalog László, Maros Gyula, Pelikán Pál. Bp., 2016, Magyar Földtani és Geofizikai Intézet, 314 p. + 1 térképmelléklet (Budapest és környékének földtani térképe, 1 : 50.000). Számos színes fotóval és térképpel illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban.
15115.

Rufpreis:
2 000 HUF
11
Legát Tibor: Közlekedik a főváros. Bp., 2018, Scolar, 307 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, újszerű állapotban.
15116.

Rufpreis:
3 000 HUF
Romsics Imre: Kalocsai paprika anno... Paprika- és cégtörténet. Kalocsa, 2001, Kalocsa Paprika Rt. 208 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Megjelent 2000 példányban.
15117.

Rufpreis:
1 200 HUF
Budapesti üdvözlet. Szerk.: Kollin Ferenc. A régi Budapest korabeli képeslapok és reklámok tükrében. Bp., 1983, Helikon. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Térkép-melléklettel (Budapest fő- és székváros legújabb térképe, kész.: Homolka József, lépték nélkül, az 1896-os kiadás reprintje, 78,5x63 cm.) Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói kartontokban, jó állapotban.
15118.

Rufpreis:
3 000 HUF
2 db Budapest köztéri szobraival kapcsolatos könyv és katalógus: Szöllőssy Ágnes, Szilágyi András, Hadházy Levente (szerk.): Budapest köztéri szobrai 1692-1945. Bp., 1987, Budapest Galéria. 186p. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. + Németh Lajos: A százéves Budapest szobraiból. Bp., 1972, Fővárosi Emlékműfelügyelőség. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
15119.

Rufpreis:
1 600 HUF
Szentendrei múzeumi füzetek: Néprajzi, történeti és múzeumszociológiai tanulmányok a Ferenczy Múzeumból. Szentendre, 1996. Kiadói papírkötésben
15120.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF