15032.
405. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
1933 Magyarország helységnévtára. Szerk. és kiadja: A M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1933., Hornyánszky Viktor Rt., X+839+1 p. + 7 (térképek, 1 kétoldalas) t. + 8 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borÃtóval.