[Steidele, Raphael Johann] Steidele János: Magyar bábamesterség. H.n., 2010, Ventus Commerce. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kissé sérült borítóval. Az 1777-es bécsi kiadás reprint kiadása.