1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Francia - magyar miniszótár, és Magyar - német miniszótár. Bp., 1977-1978., Terra. Kiadói papírkötések, kopott borítókkal, az egyik borító sarkán kis gyűrődéssel és a gerincén kis sérüléssel, folttal.