Bem apó. Szerk.: báró Balás György. Bp., 1934, Kir. Magy. Egyetemi Nyomda, 281+1 p. + 1 t. (báró Balás György portréja). Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.