17131. 405. Gelaufene Fernauktion Bücher: Jagd
1 800 HUF
26
0 HUF
Avarffy Elek: Vadászutakon. Bp., 1942, Vajna és Bokor, 202+6 p. Az oldalszámozáson belül 16 tábla fekete-fehér képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, javított, sérült gerinccel.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras