1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
David Oates, Joan Oates: A civilizáció hajnala. Ford.: Puskás Ildikó. Bp., 1993, Helikon, 149+1 p. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.