A képzőművészet iskolája. A festőművészet, grafika és szobrászat technikai eljárásai. Szerk.: Szőnyi István (1. kiadást), Molnár C. Pál (2. kiadást) Bp., 1957., Képzőművészeti Alap. Fekete fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben kisebb sérülésekkel