Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 299

A Mediciek fénykora. Élet és művészet a reneszánsz Firenzében. Kiállítási katalógus. Bp., 2008., Szépművészeti Múzeum. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16624.

Rufpreis:
2 000 HUF
34
Mátyás király öröksége. Késő reneszánsz művészet Magyarországon. (16-17. sz.) Szerk.: Mikó Árpád és Verő Mária. Reneszánsz év - 2008. Magyar Nemzeti Galériában rendezett kiállítás katalógusa. Bp., 2008., Magyar Nemzeti Galéria. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16625.

Rufpreis:
1 800 HUF
16626.

Rufpreis:
4 000 HUF
Művészlexikon I-IV. köt. Bp., 1994-1995., Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16627.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
12,94
16628.

Rufpreis:
6 000 HUF
Tűzben született szépség. Összeáll.: Szvircsek Ferenc. Krása v ohni zrodná. Im Feuer geborene Schönheit. Salgótarján, 1999., Nográd Megyei Múzeumok Igazgatósága. Magyar, német és szlovák nyelven. Színes képekkel illusztrált. Üvegművészeti kiállítási katalógus. Kiadói kartonált papírkötésben.
16629.

Rufpreis:
4 000 HUF
9
Keleti művészeti lexikon. Szerk.: Fajcsák Györgyi. Budapest, 2007, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, jó állapotban.
16630.

Rufpreis:
3 000 HUF
Gellér Katalin: A gödöllői művésztelep. (1901-1920.) A tanulmányt írta: Gellér Katalin. Szerk.: Őriné Nagy Cecília, Prékopa Ágnes. Gödöllő, 2001., Gödöllői Városi Múzeum. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kis kopásnyomokkal.
16631.

Rufpreis:
1 800 HUF
Bortnyik Sándor: Géplovag. Bp., 2008, Virág Judit, 43+1 p. Kiadói papírkötés, foltos.
16632.

Rufpreis:
3 000 HUF
28
Gál Vilmos, Ihász István: 56 rejt jel képek. A forradalom titkos művészete. 56 codes signals images. The secret art of the revolution. Bp., 2016, Magyar Nemzeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
16633.

Gál Vilmos, Ihász István: '56 rejt jel képek. A forradalom titkos művészete. '56 codes signals images. The secret art of the revolution. Bp., 2016, Magyar Nemzeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.

Rufpreis:
3 000 HUF
Derkovits Gyula: 1514. Bp., 1972, Magyar Helikon. 12 db fametszet-reprodukció, ofszet, papír, kiadói kissé kopott karton mappában, 47x47 cm
16634.

Rufpreis:
2 000 HUF
Hevesy Iván: A futurizmus, expresszionizmus és kubizmus művészete. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal illusztrálva. A hátsó kötéstáblán Kozma Lajos könyvdíszével. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban tulajdonosi névbejegyzéssel.
16635.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF