16701.
405. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
1939 ÉpÃtÅ‘ipari és műszaki útmutató és cÃmtár. 1939. Király Kálmán székesfÅ‘városi tanácsnok elÅ‘szavával. Összeáll.: Marczali Marcel. Bp., 1939, ÉpÃtÅ‘ipari és Műszkai Utmutató és CÃmtár. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borÃtóval, sérült gerinccel.