17653.
405. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
Veres Péter 2 könyve: Szocializmus, nacionalizmus. Bp., 1939, MEFHOSZ, 250 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, helyenként kissé sérült lapokkal. + Számadás. Bp., 1948, Püski, 397 p. Hatodik kiadás. Kiadói félvászon-kötés.