17637.
405. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
Pintér Jenő: Magyar irodalomtörténete. I.-II.köt. Képes kiadás. I. köt.: A magyar irodalom a XX. századig. II. köt.: A magyar irodalom a XX. században. Bp., 1928, Franklin-Társulat, 389+330 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben, kopott, kissé foltos borítóval, az I. kötet egyik sarkán kis hiánnyal.