P. Tomka S. J.: Szenes Péter találmánya. Györgyfi György rajzaival. Bp., 1941., Szent István-Társulat. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, hiányzó elülső szennylappal.