Németh László: Móricz Zsigmond. Első kiadás! Bp., 1943, Turul. Félvász... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/405/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~2000019/Nemeth-Laszlo-Moricz-Zsigmond-Elso-kiadas-Bp-1943-Turul-Felvaszon-kotes-serult-p~II2504117
2504117
17439
405
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Németh László: Móricz Zsigmond. Első kiadás! Bp., 1943, Turul. Félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
: bk