17410.
405. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
Mikszáth Kálmán: Urak és parasztok. Mikszáth Kálmán munkái. Bp., 1891, Révai (Pallas-ny.), 8+224 p. Kiadói gazdagon aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.