Lee, Chiang: A mah-jong játékszabályai és történeti fejlődése. Bp., é.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/405/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~2000019/Lee-Chiang-A-mah-jong-jatekszabalyai-es-torteneti-fejlodese-Bp-en-Dick-Mano-84plus1-~II2503141
2503141
17390
405
Beschreibung: Lee, Chiang: A mah-jong játékszabályai és történeti fejlődése. Bp., é.n., Dick Manó, 84+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült borítóval.
: nagy_andras