Komlós Aladár: Kritikus számadás. Bp., 1977, Szépirodalmi Könyvkiadó, 662+2 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. A szerző által Major Máté (1904-1986) Kossuth-díjas építész részére DEDIKÁLT példány.