17500.
405. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Kner Izidor: Eszmék és viaskodások. Gyoma, 1906., Kner Izidor, 8+408 p. Kiadói szecessziós aranyozott,festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, névbejegyzésekkel és névbélyegzőkkel. + Kissé sérült, kissé hiányos Kner-könyvjelzővel.