17418.
405. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
11
Kardos Pál: Ezeregy éj. Arany Könyvtár. Bp., [1883], Tettey-féle könyvkiadó hivatal, VIII+231 p. + 4 t. (színes litográfiák). Számos szövegközi, fekete-fehér rajzzal és könyvdísszel illusztrálva. Kiadói gazdagon illusztrált, aranyozott gerincű félvászon-kötés, sérült, hiányos borítóval és gerinccel, a címlap és egy további lap hiányzik, helyenként sérült lapokkal.