17610.
405. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Germaine Ramos: Csak a tested... (Rien, que tonc orps...) Ford.: Bródy István. Új magazin könyvek. Bp., én., Új Magazin Könyvek. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, a hátsó kötéstáblán törésnyommal.