17660.
405. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Gárdonyi Géza: Egri csillagok. I-II. kötet. Gárdonyi Géza munkái. Bp., é.n., Dante (Krakauer Lajos-ny.), 348 p. + 350 p. Aranyozott egészvászon-kötés, kopott, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, az első kötet címlapja kissé sérült.