17453.
405. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
Effel, Jean: A kis angyal. Ford. és szerk.: Bíró Lívia. Bp., 1957, Kisipari Szövetkezeti Kiadóvállalat (Kossuth-ny.). Jean Effel (1908-1982) francia grafikus rajzaival. Kiadói félvászon-kötés, foltos, kissé sérült borítóval.