Camille Flammarion: A világ vége. Ford.: Kenedi Géza. Bp., 1897, Légárdy, 387+3 p. Negyedik kiadás. Gazdag szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Átkötött egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.