Szószos kínáló. Antik bécsi porcelán. Kézzel festett, jelzett, kis kop... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/404/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Szoszos-kinalo-Antik-becsi-porcelan-Kezzel-festett-jelzett-kis-kopasokkal-26x14-cm~II2495241
2495241
11543
404
Beschreibung: Szószos kínáló. Antik bécsi porcelán. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 26x14 cm
: karap_norbert