11277. 404. Gelaufene Fernauktion Porzellan
20 000 HUF
0 HUF
Herendi porcelán Ludas Matyi, gazdagon dízsített magyaros mintával. Kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 21,5 cm, h: 26 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert